Munkavédelmi tanácsadó

Referencia
101-10-42872

Szélturbina gyártással, telepítéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ pozícióba! Ha szeretsz utazni, dolgoztál már EHS területen és nem okoz gondot az angol nyelv használata, ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A cég külföldi (európai) szélturbina farmjait látogatnád, általában 3 hétre mennél egy helyre,
  • hozzájárulnál a munkavédelmi előírások és folyamatok betartásához,
  • ellátnád a menedzsment tagokat tanácsokkal és útmutatással a munkavédelem kapcsán,
  • gondoskodnál arról, hogy minden alkalmazott, vállalkozó és látogató betartsa a biztonsági szabályokat,
  • te foglalkoznál a HSE problémák mérésével és nyomon követésével,
  • segítenéd a helyes eljárás és jelentés megvalósulását baleset esetén.
Követelmények

Mindenképp várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban (német vagy spanyol nyelvtudás előny)
  • legalább két éves tapasztalatod van munkavédelmi / EHS területen
  • megállod a helyedet önállóan és csapatban is.
Előnyök

Milyen juttatásokban lesz részed?

  • cafetéria
  • céges telefon, laptop
  • esetenként home office
  • tagja lehetsz egy olyan cégnek, amely a fenntarthatóság és megújuló energia iparágában tevékenykedik,
  • a munkával kapcsolatos utazásokat a cég állja.