Munkavédelmi mérnök

Referencia
1-13-41403

Stabil hátterű és jó munkahelyi közösségű gyártóipari partnerünk keresi MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK pozícióba új kollégáját ahol ultramodern, magasan automatizált üzemi környezet (ipar 4.0) vár rád a cég!

Feladataid közé tartozna:

  • A munkavédelmi szabályok betartatása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A munkavédelmi kultúra fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Auditálás, fejlesztési lehetőségek azonosítása
  • Oktatások megtartása a munkatársak részére
Követelmények

A pozíció betöltéséhez az alábbi néhány dolog elengedhetetlen:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat gyári környezetben szerzett munkavédelmi területenFelsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
Előnyök

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • 25 Ft/km üzemanyagköltség támogatás vagy céges busz (Budapestről is)
  • Lakhatási támogatás, ha messzebbről költöznél (relokáció és albérlet)
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Szakmai tréningek a belépést követően