Minőségügyi mérnök

Referencia
101-10-43136

Budapest déli kerületeitől nem messze található gyártó partnerünk keresi Minőségügyi mérnök pozícióba új kollégáját bővülés miatt.

Ha van már pár év tapasztalatod az adott területen és szeretnéd megismerni egy igazán innovatív gyár működését és folyamatait, akkor ne habozz jelentkezni !

Milyen feladataid lennének ?:

  • Változtatások rögzítése és menedzselése a vállalati rendszerben;
  • Validációs folyamatok koordinálása és folyamatos nyomon követése;
  • Nem megfelelőségek kivizsgálásában való aktív részvétel;
  • Deviációs folyamatok figyelemmel kísérése;
  • Szükséges oktatások megtartása a kollégák részére.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel a következő végzettségek valamelyikével: Gépészmérnök, Műszaki menedzser, Vegyészmérnök;
  • Szereztél legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalatot;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod szóban és írásban is használod;
Előnyök

Amit partnerünk munkádért cserébe kínál:

  • Alapbéren felüli cafeteria;
  • Magán egészségügyi vizsgálatok,
  • Sportolási lehetőség;
  • Folyamatos fejlődés a szakmai tréningeknek köszönhetően.