Minőségfejlesztési vezető (FMCG)

Referencia
4-10-39635

FMCG szektorban tevékenykedő nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Minőségfejlesztési vezető

A munkakör a következő feladatokból épül fel:

  • új termékek bevezetésére irányuló és termékfejlesztési projektekben a minőségbiztosítás elveinek érvényesítése, technológia minőségi követelményeknek történő megfeleltetése szoros együttműködésben a társterületekkel
  • meglévő termékek fejlesztésében történő részvétel
  • Master Data (pl. BOM lista)folyamatos felöltése, frissen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • új alapanyagok felkutatása, rendszerbe történő rögzítése a globális irányelveknek megfelelően
  • alapanyag beszállító fejlesztés
  • alapanyag és késztermék validáció menedzsment
Követelmények
  • A leendő minőségfejlesztési vezető ideálisan felsőfokú vegyész/vegyészmérnök/élelmiszeripari mérnök végzettséggel és ehhez párosuló gyártástechnológia tudással rendelkezik.
  • Ismeri az élelmiszeriparban használatos minőségbiztosítási szabványokat. (ISO9001,22000, HACCP)
  • Élelmiszeriparban, élelmiszer feldolgozási technológiákban jártas.
  • Angolul tárgyalóképes a külföldi kollegákkal történő napi munkavégzés során.
  • Karrierlehetőség egy nemzetközileg jegyzett nagyvállalatnál.
  • Folyamatos fejlődés lehetősége.
  • Alapbér, bónusz, cafeteria, céges autó.