Összeszerelő

Referencia
4-18-39547

Csomagolástechnikai gépek elemeinek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó, jelenleg is aktívan működő partnerünk keres ÖSSZESZERELŐ pozícióba új kollégát.

Helyszín: Pécel

Ebben a munkakörben a feladataid lesznek:

  • modulok, berendezések összeszerelése, lecsomagolása
  • a beérkezett, beszállítók által legyártott alkatrészek rajz szerinti megfelelőségének leellenőrzése a szükséges menetkaliberek, tolómérő, mikorméter és egyéb mérési eszközök segítségével. Ezek használatát segítenek megtanulni.
  • leltárazásban történő részvétel
  • munka dokumentálása
Követelmények
  • középfokú végzettség, műszaki végzettség előny
  • minimum 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • fém megmunkálási alapismeretek,
  • számítógép kezelési képességek, (Pl. PDF rajzok megnyitása)
  • műszaki rajz olvasására képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány
Előnyök

Amit partnerünk kínál munkádért cserébe:

  • egy műszakos a munkarend (8:00-16:30), így jut idő családra, barátokra :)
  • kis létszámú de valóban összetartó csapathoz csatlakozhatsz
  • egyszerűsített kiválasztási folyamat, melynek végén akár azonnal kezdhetsz, mivel jelenleg is teljes gőzzel dolgoznak
  • könnyű megközelíthetőség
  • bejelentett alapbér, cafeteria, 13.havi fizetés