Betanított minőségellenőr

Referencia
4-18-40984

Amerikai hátterű műszaki vizsgálattal foglalkozó partnerünk keresi kollégáit új MINŐSÉGELLENŐR pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzése a munkautasítások szerint;
  • Selejt termékek kezelése, reklamációk feldolgozása;
  • Ellenőrzésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok.
Követelmények

Elvárások:

  • 3 műszak vállalása;
  • Jól bírd a monotonitást és az aprólékos, precizitást igénylő feladatok;
  • Ne okozzon problémát a tiszta térben történő munkavégzés;
  • Ülő munkavégzésre való nyitottság;
  • Min. alapfokú végzettség.

Előny: Ha gyári környezetben szereztél már tapasztalatot, ideális esetben minőségügyi területen.

Előnyök

Amiért érdemes jelentkezni:

  • Gyors kiválasztási folyamatot biztosítunk, így akár 1 héten belül már munkába is állhatsz;
  • Saját magad válogathatod össze, hogy milyen elemekből álljon cafeteria csomagod;
  • Havi szinten gazdagodhatsz bónuszokkal, amik egyéni és csapatszinten vannak elbírálva;
  • BKK bérleted 100%-ban tudják támogatni;
  • Szabadon vállalható és alkalmanként kötelező túlórákra számíthatsz;
  • Nyugodt, kiszámítható munkahelyen dolgozhatsz.