Minőségbiztosítási mérnök

Referencia
101-10-42365

Nemzetközi hátterű gyógyszeriparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

A vállalatban már 600 fő dolgozik azon, hogy a létfontosságú gyógyszerek könnyebben elérhetővé váljanak az EU különböző piacain, ebben számítanak a Te segítségedre is.

A Te feladataid a következők lesznek:

  • Minőségbiztosítási rendszer működtetése GMP és GDP előírásoknak megfelelően
  • Deviációk kivizsgálása, javító és megelőző intézkedések kidolgozása és beépítése
  • Auditokon való részvétel
  • Change control folyamatok meghatározása
  • Reklamációk kezelése és az oktatások lebonyolítása
  • Vállalatirányítási rendszer használata QA oldalról
  • Visszáru kezelés felügyelete, és a társosztályokkal való kapcsolattartás (külföldiekkel is)

A munkavégzés helye: Budapest, 10. kerület

Követelmények

Mindenképp jelentkezz, ha:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettséged van: gyógyszerész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök vagy biomérnök vagy
  • Van legalább 1 év tapasztalatod minőségbiztosítási területen
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban is)
  • Precíz, problémamegoldó szemlélettel végzed a munkádat

Előny:

  • Ha rendelkezel GMP/GDP vagy ISO 9001 tapasztalattal
Előnyök

Miért érdemes a partnerünket választanod?

  • 4 hónapos munkaidőkeretben dolgozhatsz
  • 7:00-19:00 között teljesítheted a munkát (8 óra munkaidő és félóra ebédszünet)
  • Negyedéves bónusz is elérhető az alapbéren felül
  • Cafeteria és éves bérfejlesztés
  • Stabil munkalehetőség és képzéseken való részvétel lehetősége, hogy fejlődhess szakmailag
  • Munka-magánélet egyensúlyának támogatása, rugalmas vezetői hozzáállás
  • Medicover magánegészségügyi csomag
  • Home Office lehetőség