Minőségbiztosítási mérnök

Referencia
1-10-41603

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN.

Minőségbiztosítási mérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • QEHS politika és terv fejlődésének támogatása
  • QEHS szabályok betartása
  • nyersanyagminőség-fejlesztési tevékenységek biztosítása
  • bejövő áru minőségének biztosítása és szállítók rendszeres értékelése a beszerzési osztállyal együttműködve
  • műszerek kalibrációja és felügyelete (mérés), valamint MSA (Measurement System Analysis) tanulmányok
  • kimenő áruk minőségének ellenőrzése, CCD defekt ellenőrzése, napi slitter riport, a vevők végső döntésének értékelése
  • SAP, MES használata
  • felügyelők ellenőrzése és QC váltások szervezése
  • vevői leírások feltöltése intranetre
  • CCD kamera dekeft típus összegyűjtése
  • SPC követése IQC (bejövő áru minőség) és OQC (kimenő áru minőség) tulajdonságokról, és intézkedések véghezvitele elégedetlenség esetén
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Bsc egyetemi diploma mérnöki területen (preferált szakirányok: kohó- vagy anyagmérnök)
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • international Quality Standards ismerete (ISO, IATF, stb.)
  • gyártásban szerzett több éves minőségbiztosítás mérnöki tapasztalat
  • mérési és adatelemzési ismeretek
  • statisztikai módszerek ismerete
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.