Minőségbiztosítási mérnök

Referencia
4-10-41578

Ha nem áll tőled távol a mechanika és az elektronika közös világa és az amerikai mentalitást is kedveled, akkor az alábbi kihívásokkal teli lehetőséget neked találták ki. Partnerünkhöz keressük szigetszentmiklósi gyárukba új kollégájukat az alábbi feladatkörre:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak rád?

  • gyártósori felmerülő problémák analízise, a belső ellenőrzéseken feltárt hibákra javító intézkedések meghatározása
  • QA csoportvezetők irányítása (hozzájuk 20 QA inspektor tartozik)
  • társosztályokkal történő aktív kapcsolattartás (beszerzés, logisztika, gyártástervezés, gyártás)
  • 2nd level QA controll-ok hatékonyságának a fejlesztése (Camera system, weight system)
  • a gyártott termék megfelelőségének biztosítása a saját ellenőri csapat irányításával
  • esetleges problémák gyökérokának felderítése és akcióterv összeállítása, koordinálása
  • alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállítói csapat informálása
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van és nem félsz megszólalni sem
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen - nagy előny, ha elektronika, fém vagy műanyag iparból jössz - de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Előny: 6 Sigma, LEAN tapasztalat, gyökérok elemzési technikák ismerete
  • Az alapbéren felül szép összegű cafeteria csomag, 15/km bejárás támogatás jár
  • Céges buszjárat indul: Bp. Nagyváradtérről, Közvágóhídról, Csepel érintésével