Minőségbiztosítási csoportvezető

Referencia
1-10-40257

Folytassa vezetői pályafutását Tatabánya közelébe települt, elektromos autóipari beszállító partnerünk csapatában, ahová új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád ebben a pozícióban:

  • Fizikai minőségellenőr csapat operatív vezetése, munkájuk felügyelete és támogatása;
  • Műszakbeosztások elkészítése;
  • Oktatások, képzések összeállítása, elvégzése;
  • Kimutatások, mérési dokumentációk elvégzése;
  • Gyártás folyamatos támogatása.
Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat (főként fizikai mérési terület);
  • Legalább 2 év műszakvezetői tapasztalat;
  • Reportok, kimutatások elkészítésében szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás;
  • IATF rendszer és szemlélet ismerete.
Előnyök
  • Kiemelkedő alapbér;
  • Étkezés támogatás;
  • Cafeteria;
  • Utazás támogatás: nettó 35 Ft/Km, vagy bérlet 86%-a;
  • Folyamatos bővülés előtt áll a cég, amely sok karrierlehetőséget relyt magában;
  • Új munkakörnyezet, modern körülmények;
  • 1 műszakos munkarend (8:00 - 16:30)

Munkavégzés helye: Tatabánya