Mérnöki csoportvezető

Referencia
1-10-41849

Amerikai hátterű, innovatív elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk saját belső csapatába keresünk:

MÉRNÖKI CSOPORTVEZETŐT

A munkakörben napi szintű feladataid lesznek:

  • a hozzád tartozó mérnöki csapat napi tevékenységeinek koordinálása
  • prioritások tervezése, rendelkezésre álló erőforrások optimális kezelése
  • biztonsági és környezetvédelmi eljárások betartatása
  • projektek határidőn belüli teljesítésének biztosítása
  • EHS minőségi követelmények betartatása
  • szoros együttműködés a termelési, minőségügyi és karbantartási osztályokkal az új termékek bevezetése, a termelés növelése vagy optimalizálása, valamint a vevői igények kielégítése érdekében
  • APQP és PPAP követelmények betartatása
  • ügyfél auditok támogatása
  • javaslattételek a technológiai változásoknak megfelelően
  • folyamatos fejlesztési kezdeményezések ösztönzése a gyártási hatékonyság növelése érdekében (átfutási idő és CT fejlesztések), a hozam és a termelékenység javítása
  • a GDPR irányelveinek betartása
Követelmények

Te lehetsz az ideális pályázó, ha rendelkezel:

  • legalább 5 éves mérnöki tapasztalattal gyártási környezetben
  • projektmenedzsment tapasztalattal
  • folyékony angol nyelvtudással
  • SAP ismerettel
  • vezetői tapasztalat, Lean elvek és Six Sigma eszközök ismerete előnyt jelent
Előnyök

Miért éri meg jelentkezned?

  • motiváló juttatási csomag
  • saját magad válogathatod össze a cafeteria elemeket
  • havi szinten egyéni és csoportos bónuszban részesülhetsz
  • innovatív, stabil jövő előtt álló iparágban dolgozhatsz