Mérnök értékesítő (ipari automatizálás)

Referencia
4-23-40697

Műszaki beállítottságú vagy, emellett érdekel az értékesítés világa? Ipari automatizálás-technikával foglalkozó partnerünknél a helyed, ahol a legjobbaktól tanulhatsz!

Csatlakozz egy állandó fejlődésben lévő skandináv cég fiatalos, jókedvű csapatához MÉRNÖK ÜZLETKŐTŐKÉNT!

Leendő feladataid:

  • Partnertalálkozók szervezése meglévő adatbázis használatával
  • Ügyfélkör bővítése hideghívással, kapcsolati tőke bővítésével
  • Személyes tárgyalások szervezése, prezentációk tartása
  • Műszaki tanácsadás, szerződéskötés
  • Terület és termékek amelyekért felelős leszel: szenzorok, ipari elektronikai eszközök
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki / mechatronikai mérnök / villamosmérnök)
  • Erős műszaki affinitás
  • Pályakezdő mérnökök és tapasztalt műszaki értékesítők jelentkezését is várjuk
  • Értékesítői véna, jó kapcsolatteremtési képesség
  • Magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
Előnyök
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú, skandináv cégkultúra
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag (fix + bónusz + gépkocsi magánhasználatra+cafeteria)