Mérnök értékesítő (autóipar)

Referencia
4-23-39831

Partnercégünk az elektromos autóiparban zöldmezős beruházásként indultak az elmúlt hónapokban - jelenleg még a próbagyártások zajlanak náluk. Bővülő értékesítéssel és a már meglévő ügyfeleik menedzselésével foglalkozó csapatukba keresünk az alábbi pozícióra új munkatársat:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A meglévő ügyfelek kezelése, ügyfél menedzsmentje és a tőlük érkező igények gyártásba való átültetése - információk közvetítése a gyártás és a mérnökök felé
  • Termék és technológia ismeret közvetítése a vevők felé, segítségnyújtás szükség esetén
  • Későbbiekben új és potenciális ügyfelek felkutatása Európán belül - részben hunting sales tevékenység végzése
  • A piaci trendek után kutatás, információk gyűjtése az elektromos autó iparról, akkumulátorgyártásról és ezek beszállítóiról
  • Sales tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése, folyamatok lejegyzése
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki vagy közgazdasági területről
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat AUTÓIPARI területen, értékesítésben hunting és/vagy farming területről
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (közvetlen vezetőd is külföldi lesz)
  • Határozott személyiség, rugalmas hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Részt vehetsz egy újonnan épülő cég életében, folyamatok, üzleti tevékenységek kialakításában
  • Fix havi alapbér + cafeteria + étkezési hozzájárulás havonta