Medior Könyvelő (szolgáltatói oldal - 13. kerület)

Referencia
1-7-41779-2

Szívesen kamatoztatnád 2-3 éves tapasztalatod a teljes körű könyvelésben? Szeretsz könyvelőirodában dolgozni, egyszerre több ügyfelet kezelni és változatos portfóliót menedzselni? Ha valamennyi kérdésemre igen a válasz, érdemes lehet lejjebb görgetni. :)

13. kerületi partnerünk szeretné bővíteni csapatát egy olyan Könyvelővel, aki a számlák könyvelésén túl a bevallások és beszámolók elkészítésébe is be lenne vonva, sőt, még az ügyfélkapcsolatok ápolásában is aktív szerepet vállalhatna.

A következő feladatokban számítanak az új Kollégára:

  • 6-10 cég teljes körű könyvelése
  • Zárásokban való aktív közreműködés
  • Pénzügyi kimutatások és adóbevallások készítése
  • Beszámolók összeállítása
  • Részvétel a könyvvizsgálatokban
  • Ügyfelekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás
Követelmények

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügy-számvitel szakon VAGY mérleglépes könyvelő végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás (főként írásban)
  • Motivált, lelkes személyiség
  • Szeress, és tudj is csapatban dolgozni
Előnyök

Hogy miért éri meg csatlakozni?

  • a szakmai fejlődés valamennyi feltétele biztosított
  • támogató légkörben folyik a munkavégzés
  • éves bónuszt és egészségbiztosítást kínálnak az alapbéren felül (éves terv alapján)
  • támogatják a szakmai tréningeket és a nyelvtanulást
  • évi 24 nap otthoni munkavégzés is rendelkezésre áll (természetesen ha bármi közbejön ezen felül, azt rugalmasan kezelik)