Mechanikus karbantartási vezető

Referencia
101-10-42101
Pozícióleírás megtekintése

MECHANIKUS KARBANTARTÁSI VEZETŐ pozíció Békéscsabán !

Az egyik piacvezető gyártó partnercégünkhöz keresünk bővülés miatt Mechanikus karbantartási vezető kollégát a békéscsabai gyáregységükbe.

Amennyiben van műszaki felsőfokú végzettséged és néhány év tapasztalatod, vagy a felsőfokú végzettség helyett sok éves tapasztalattal rendelkezel a karbantartás területén, valamint jó vezetői készségekkel is rendelkezel, akkor jelentkezz hozzánk !

Feladataid lesznek:

  • Karbantartási munkák előkészítésében és szervezésében való részvétel;
  • A folyamatos termelés biztosítása és támogatása;
  • A karbantartó csapat irányítása;
  • Segítségnyújtás a műszakban dolgozó kollégáknak.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, anyagmérnök);
  • Van már 2-3 és, vagy több éves releváns szakmai tapasztalatod;
  • Gyártógépek karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Nagyfokú önállóság és vezetői készség.
Előnyök

Amit partnercégünk kínál:

  • Alapbéren felüli juttatási csomag (cafetéria, 13. havi bér, prémium, bejárás támogatás);
  • Egyműszakos munkarend;
  • Hosszú távú munkalehetőség felelősségteljes munkakörrel.