Marketing Koordinátor szlovák nyelvtudással

Referencia
1-19-41293

Magyar, illetve szlovák anyanyelvű/szlovákul felsőfokon beszélő MARKETING KOORDINÁTORI pozícióba keresem az új kollégát budapesti munkavégzéssel, az egyik nemzetközi, kereskedelmi és szerviztevékenységet folytató partnerünk számára.

Milyen feladatokban számítanak Rád?

  • Hírek, hírlevelek készítése a cégcsoport média csatornái részére
  • Marketing ügynökségekkel való együttműködés
  • Gyártói hírlevelek, terméklapok, cikkek fordítása, készítése és publikálása (B2B protálon, Facebookon, CRM hírlevélben)
  • Online és offline marketing kampányok tervezésében, szervezésében történő részvétel
  • Offline és online marketing megjelenések tervezése, beállítása és nyomon követése
  • Social media megjelenés, kommunikáció tervezése, megvalósítása
  • CRM kezelése, hírlevelek kiküldése
  • Értékesítők és értékesítési pontok támogatása marketing anyagokkal és promóciókkal
  • Marketing eszközök és arculati elemek árajánlatainak kezelése (árajánlat bekérés, rendszerezés, kiértékelés, vezetőnek történő átadás)
  • Külső és belső céges rendezvények tervezésében, szervezésében és végrehajtásában és kampányok szervezésében való részvétel
  • Content calendar frissitése
Követelmények

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Anyanyelvi szintű szlovák és magyar nyelvtudás
  • Legalább 2 éves releváns szakmai munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Innovatív, dinamikus, motivált személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
Előnyök

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

  • multinacionális cég révén folyamatos fejlődési lehetőséggel
  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
  • cafetéria és bónusz lehetőséggel
  • önnáló, izgalmas projektekkel
  • home office lehetőséggel