Marketing Coordinator

Referencia
1-19-41858

Nemzetközi retail hálózattal rendelkező Partnerünk számára MARKETING KOORDINÁTORI pozícióba keressük az új kollégát budapesti munkavégzéssel.

Tartalomgyártás, közösségi média menedzsment, kreatív kampánytervezésben változatos feladatok várnak Rád.

Feladataid lesznek még:

  • Marketing ügynökségekkel való együttműködés
  • Social media megjelenés, kommunikáció tervezése, megvalósítása
  • Gyártói hírlevelek, terméklapok, cikkek fordítása, készítése és publikálása
  • Online marketing kampányok tervezésében, szervezésében történő részvétel
Követelmények

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatra
  • magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • releváns tapasztalatra SEO/SEM, marketing adatbázis, közösségi média és/vagy vizuális hirdetési kampányok vezetésében és kezelésében
  • a legújabb technológia és iparági trendek ismeretére
Előnyök

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

  • rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel
  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • béren kívüli juttatásokkal (üzemanyag tankolási kedvezmény, sport célú támogatás, étkezési hozzájárulás stb.)
  • önnáló, izgalmas projektekkel