Marketing Coordinator

Referencia
1-19-41164

Nemzetközi, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát MARKETING MUNKATÁRS / MARKETING COORDINATOR pozícióba. A vállalat magyarországi székhelye Budapest központjától kb. 30 km-re, Újhartyánban található.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • social media felületek kezelése és tartalom gyártás,
  • blog és PR cikkek írása,
  • south régióhoz tartozó weboldalak kezelése Kentico CMS rendszerrel,
  • havi hírlevelek küldése Adestra rendszerrel,
  • brossúrák, adatlapok készítése (Indesign, Illustrátor és Photoshop rendszerekkel)
  • marketing minták gyártatása SAP rendszerrel és marketing számlák rögzítése,
  • Marketing Manager napi munkájának támogatása
Követelmények

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatra,
  • magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban egyaránt,
  • Creative Cloud ismeretekre,
  • digital marketingben való jártasságra
Előnyök

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

  • multinacionális cég révén folyamatos fejlődési lehetőséggel,
  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • önnáló, izgalmas projektekkel,
  • résztvehetsz külföldi kiküldetéseken