Logisztikus - fuvarszervező

Referencia
4-21-39974

Építőipari alapanyag gyártással foglalkozó partnerünk megbízásából az alábbi pozícióra keresünk két új munkatársat is:

LOGISZTIKUS - FUVARSZERVEZŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A késztermékek belföldön történő közúti szállítmányozásának koordinálása
  • A külső fuvarozó cégekkel való kapcsolattartás, fuvarok nyomonkövetése a kiérkezésig
  • Ezen felül az import fuvarok ügyintézése és szervezése is hozzád fog tartozni
  • Adminisztratív, riportálási és statisztikai adaok készítése a vezetőség felé
Követelmények
  • Min. középfokú, ideálisan gazdasági vagy logisztikai irányultságú végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat fuvarszervezésben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Előnyök
  • Fix 13. havi bér
  • Átlagon felüli éves cafeteria csomag
  • Havi prémium
  • Befogadó és támogató közeg, jó fej kollégák
  • 11. kerületi, jól megközelíthető lokáció