Logisztikus

Referencia
1-21-41691

Sopron közelében található piacvezető partnerünk Logisztikus pozícióba keresi új kollégáját. Folyamatos fókuszban van a gyár automatizáltság fokának növelése, illetve a cég filozófiája, hogy életeket mentenek és kiváló csapatuk ezen is dolgozik nap mint nap.

Feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • Termékcsoport teljes logisztikai feladatainak elvégzése a vevői megrendelésektől a késztermékek kiszállításáig
  • A termelés alkatrészigényeinek biztosítása, a készletek optimalizálása
  • Technikai változások bevezetése
  • Külföldi vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás szóban és írásban
  • A termelés tervezésének támogatása a vevői igények alapján
  • Részvétel új projektek bevezetésében
Követelmények

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettséggel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással, a német nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű PC ismeretekkel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak a béreden kívül:

  • 13. havi fizetés
  • Év végi jutalom, hűségbónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Támogatják minden kezdeményezésed és odafigyelnek testi és lelki egészségedre is