Logisztikai/Sales asszisztens

Referencia
1-21-39615

Teljesen jogos elvárás, hogy az elfogyasztott élelmiszer ne károsítsa, hanem támogassa egészségünket. Téged is aggaszt az élelmiszerekben található kórokozók, vegyi anyagok...stb? Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol az élelmiszerbiztonság körül forog az élet?

Emellett pedig a logisztika a szenvedélyed?

Ha igen, ne menj sehova, mert TE vagy a mi emberünk!

A következő feladatok várnak rád:

  • a szállítmányozás megtervezése/megszervezése,
  • kapcsolattartás külföldi beszállítókkal és vevőkkel,
  • értékesítők munkájának támogatása
Követelmények

A "beugró":

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • üzleti szemlélet
  • proaktív személyiség
  • legalább 1,5 év releváns tapasztalat

Már meg is ugrottad, ugye?

Előnyök

Amit cserébe kapsz:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz és még cafetéria is)
  • fejlődési lehetőség egy szuper cégnél ;)