Logisztikai projektmérnök

Referencia
101-0-43213

Sopron közelében található piacvezető autóipari partnerünk Logisztikai projektmérnök pozícióba keresi új kollégáját. A cég filozófiája, hogy életeket mentenek és kiváló csapatuk ezen is dolgozik nap mint nap.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • logisztikai folyamatok tervezése és fejlesztése
  • szekventálási folyamat fejlesztése az ez ehhez kapcsolódó új projektek bevezetése, SAP bevezetése
  • külső helyszíneken lévő projektek koordinálása
  • csomagolási koncepció tervezése
  • műszaki specifikációk és kalkulációk készítése
  • beszerzés támogatása
Követelmények

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel:

  • felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettséggel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalattal
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak a béreden kívül:

  • 13. havi fizetés, év végi jutalom, hűségbónusz
  • támogatják minden kezdeményezésed és odafigyelnek testi és lelki egészségedre is
  • egy olyan projekt részese lehetsz, ahol a legújabb logisztikai folyamatok bevezetését támogathatod