Logisztikai munkatárs

Referencia
103-21-42131

Világítástechnikai termékek kereskedelmével foglalkozó partnerünk keresi új csapattagját LOGISZTIKAI MUNKATÁRS pozícióba, aki főleg a csapat logisztikai és beszerzési ügyeiért lesz felelős.

Az alábbi feladatokkal telnének a napjaid:

  • Társosztályok termékigényeinek összegyűjtése és leadása a beszállítók felé, a folyamat teljeskörű menedzselése
  • Kommunikáció a beszállítókkal
  • Kapcsolattartás a külsős logisztikai partnerrel, raktári folyamatok támogatása (bevételezés, adminisztráció, készletegyeztetés)
  • Egyedi árajánlatok bekérése
  • Selejtezések dokumentálása
  • Esetenként vevőkkel való kapcsolattartás
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Szereztél már tapasztalatot logisztikai területen
  • Odafigyelsz a munkád pontos és precíz elvégzésére
  • Nyitottság és pozitivitás jellemez
Előnyök

Az alapbéreden felül az alábbiakra számíthatsz:

  • Részese lehetsz egy hatékonyan működő, környezettudatos vállalat életének
  • Egy befogadó légkör vár rád, így a jó hangulat garantált
  • Munkádat színvonalas munkakörnyezetben végezheted