Logisztikai koordinátor

Referencia
101-21-43249

Dinamikusan növekvő magyar tulajdonban lévő partnerünk megbízásából keresem LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba új kollégájukat. Ha nagyobb kihívásra vágysz akkor érdemes továbbolvasnod.

Feladataid közé tartozna:

  • Napi fuvarok szervezése (vezetési- és pihenési idők fegyelembevételével)
  • Optimális és költséghatékony készletgazdálkodás
  • Szállítások során történő változások regisztrálása és ezekről a partnerek azonnali értesítése
  • Munkavégzés során felmerülő problémák kezelése, megoldások kidolgozása
  • Gépjárművezetők és alvállalkozók munkájának ellenőrzése, koordinálása, támogatása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és gépkocsi vezetőkkel
  • Munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Követelmények

Ami partnerünk részéről elvárás lenne:

  • Hasonló területen szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat
  • Önállóan is kiválóan tudj dogozni
  • Rugalmas, nyitott személyiség jellemezen

ADR ismerete előnyt jelent.

Előnyök

Amit munkádért cserébe kínálnak:

  • 13. havi fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat, jó munkakörülmények