Logisztikai koordinátor

Teljes munkaidős
Időszakos
Referencia
4-20-40203

Amennyiben érdekel az elektromos autóipar és szívesen dolgoznál egy ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS keretein belül egy vadonatúj gyárban, örömmel tudatjuk veled, hogy ELEKTROMOS AUTÓIPARI beszállító partnerünk pontosan ilyen területre várja LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR újdonsült munkavállalóját. Légy te is az elsők között!

Munkavégzés helye: Pest-megye nyugati régiója

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • termeléstervek ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben (SAP),
  • folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel, vevőkkel (angol nyelven),
  • szállítmányok nyomon követése,
  • készletek ellenőrzése,
  • vevői igények folyamatos számontartása,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények

Te lehetsz az ideális jelentkező, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • minimum 2 év tapasztalat logisztikai területen pl.: nemzetközi fuvarszervezés, termeléstervezés, logisztikai adminisztráció,
  • középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel, ideális esetben logisztikai/gazdasági területen,
  • angol nyelven ki tudod magad fejezni (külföldi vezetőddel és partnerekkel tudj kommunikálni),
  • személyautóval meg tudod oldani a bejárást,
  • dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben (előny: SAP).
Előnyök

Amire számíthatsz ebben a pozícióban:

  • egy teljesen új, zöldmezős beruházáshoz csatlakozhatsz,
  • egyedülálló tudásra tehetsz szert egy olyan iparágban amelynek van jövőképe
  • autós beutazás esetén, bejárási támogatás
  • irodai munkarend.