Logisztikai csoportvezető

Referencia
101-21-43194

Nemzetközi hátterű partnerünk az autóipar kiemelt támogatói prémium termékeikkel.

Tatabányai központjukba keresünk hozzájuk Logisztikai csoportvezető kollégát.

Vezetőként te leszel a Supply Chain Manager jobb keze, amely során az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • logisztikai és raktári folyamatok irányítása
  • beérkező és kimenő áruk előkészítése logisztikai oldalról
  • megfelelő anyagáramlás biztosítása, export és import fuvarszervezés felügyelete
  • beérkező és kimenő áru kezelése
  • átcsomagolási tevékenység felügyelete
  • KPI-ok folyamatos nyomonkövetése
  • készletek felügyelete, időközi leltárokban való aktív részvétel
  • szükséges folyamat fejlesztések megvalósítása
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • minimum 2 év tapasztalattal logisztika/raktározás területén
  • magabiztos angol nyelvtudással
  • felsőfokú végzettséggel
Előnyök

Amiért érdemes csatlakozni hozzájuk:

  • egy összetartó, segítőkész, lendületes csapat része lehetsz, egy folyamatosan fejlődő nemzetközi környezetben
  • velük hosszútávra tervezhetsz
  • az alapbéren kívül vár még rád: vezetői bónusz, cafeteria, továbbképzési és tréning lehetőségek