Létesítménygazdálkodási koordinátor(épületgépész)

Referencia
101-5-42049

Ha szívesen dolgoznál egy nemzetközi szinten is ismert gyártócégnél és van már néhány év tapasztalatod épületgépészetben, akkor ez a lehetőség neked szól!

Partnerünk számára keresünk új munkatársat LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÁSI KOORDINÁTOR pozícióba!

Ebben a munkakörben a következő feladatok várnak rád:

  • A cég épületeivel, infrastruktúrával kapcsolatos beruházási feladatok intézése,
  • a létesítményhez tartozó berendezések üzembehelyezése, üzemeltetési és karbantartási feladatok koordinálása,
  • a létesítményi szolgáltatási feladatok kezelése (pl. porta - és biztonsági szolgáltatás),
  • energia, - hely, - és területgazdálkodás,
  • a területhez kapcsolódó eszközök és folyamatok fejlesztésének koordinálása.

A munkavégzés helye: Vác

Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • Van műszaki (épületgépész / gépész) végzettséged (akár közép-, akár felsőfokú),
  • szereztél már legalább 3 év tapasztalatot létesítménygazdálkodási területen, esetleg energetikában is,
  • nem félsz idegen nyelven (angolul vagy németül) kommunikálni,
  • ismersz valamilyen 3D tervezőrendszert.

Előny, ha van B kategóriás jogosítványod.

Előnyök

Amit a partnerünk kínál a munkádért cserébe:

  • Az alapbéren felül 13.havi bér,
  • cafeteria és éves bónusz,
  • 15 Ft/km bejárási támogatás vagy tömegközlekedés esetén 100% -os finanszírozás,
  • Medicover tagság,
  • rugalmas munkavégzés, alkalmanként home office lehetőség.