Lean vezető

Referencia
4-10-39653

Mit szólnál ahhoz, ha Te lennél az első, aki betölt egy új pozíciót? Te alakítanád ki a folyamatokat, eljárásokat dolgoznál ki és vezetnél be. Jól hangzik, ugye?

Műanyag- és fém alkatrészeket gyártó nemzetközi partnerünk keresi LEAN VEZETŐ kollégáját, akit motivál, hogy valami újat alkothat.

Mindennapi feladataidként:

  • elemezni fogod a gyártási folyamatokat, optimalizálod őket a hatékonyság és a kapacitás növelésével
  • Lean szemlélet alapján eljárásokat fogsz kidolgozni, bevezetni és ezeket felügyelni
  • projektek koordinálsz, feltárod és minimalizálod a veszteségeket
  • 3 mérnök fog hozzád tartozni, az ő motivációjuk, koordinálásuk és ellenőrzésük is fontos feladatod lesz
  • kimutatásokat és beszámolókat készítesz majd a gyárigazgató és a külföldi vezetőség számára
Követelmények

Mi szükséges ahhoz, hogy elnyerd a pozíciót?

  • felsőfokú végzettség
  • min. 3 év gyártó cégnél szerzett folyamatfejlesztői/termelésfejlesztői tapasztalat (előny: autóipar, gépipar, elektronikai ipar)
  • LEAN ismeretek és tapasztalat (előny: Six Sigma)
  • magabiztos angol nyelvtudás
Előnyök

Amiért megéri jelentkezni:

  • A covid ellenére is szereté fejleszteni ezt a területet a cég, nagyon fontos számukra, hogy megtaláljanak Téged!
  • 13. havi fizetés és egyéb juttatások
  • közvetlenül a gyárigazgatónak kell beszámolnod (multi cég, de nem kell átverekedned magad több lépcsőn ahhoz, hogy vele tudj egyeztetni)
  • a szakmai fejlődés lehetősége adott, a többi csak Tőled függ ;)