Launch logisztikus

Referencia
1-21-41690

Sopron közelében található piacvezető partnerünk Launch logisztikus pozícióba keresi új kollégáját. Folyamatos fókuszban van a gyár automatizáltság fokának növelése, illetve a cég filozófiája, hogy életeket mentenek és kiváló csapatuk ezen is dolgozik nap mint nap.

Feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:

  • A vevői igények megfelelő koordinálása
  • A jövő vevői igényeihez igazított tervezés
  • Az ellátási lánc gördülékeny és rugalmas működésének támogatása, a súrlódásmentes folyamat biztosítása az alapanyag beszerzésétől a késztermékek vevőhöz történő kiszállításig/beszállításig
  • Az új termék bevezetési folyamat projekt logisztikai feladatainak elvégzése
  • A projektekkel kapcsolatos logisztikai feladatok súrlódásmentes átadása
  • Az esetlegesen felmerülő problémák eszkalálása
Követelmények

Jó eséllyel pályázol, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel
  • Logisztika, vevőszolgálat, beszerzés területén szerzett tapasztalattal
  • Tárgyalóképes (minimum középfokú – B2) angol nyelvtudással
  • Felhasználói szintű PC ismeretekkel
  • Egyéb idegen nyelvek (német, francia, spanyol stb.) minimum B2 szintű ismerete előnyt jelent
Előnyök

Amit a munkádért cserébe kínálnak a béreden kívül:

  • 13. havi fizetés
  • Év végi jutalom, hűségbónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Támogatják minden kezdeményezésed és odafigyelnek testi és lelki egészségedre is
  • Lehetőséged lesz sokféle berendezés működését meg- és kiismerned