Laborvezető

Referencia
4-4-39970

Egy külföldi hátterű gyógyszer alapanyag gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keressük az alábbi munkakörbe új kollégájukat:

LABORVEZETŐ - MINŐSÉGELLENŐRZÉS

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Szakmai és emberi koordinációja a kb. 10 fős analitikai labornak ahol az alapanyag és gyártásközi vizsgálatokat végzik a kollégák, HPLC és GC berendezésekkel
  • Új analitikai módszerek kidolgozásában való részvétel
  • A laborban található eszközök működését és karbantartását biztosítani

Amennyiben jól teljesítesz az alábbi pozícióban, minőségellenőrzési vezetőnek léphetsz elő, ahol már 25 fősre fog bővülni a csapatod, továbbá:

  • A bejövő alapanyagok és kimenő késztermékek minőségéért leszel felelős
  • Te fogod koordinálni az analtikai és a minőségellenőrzési labort
  • Reklamáció kezeléseket koordinálsz
  • Döntést hozhatsz a beszállítókkal kapcsolatban
Követelmények
  • Felsőfokú vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat szerves kémiai, analitikai területen, gyógyszer,- vagy vegyiparban
  • Szükséges tapasztalat szakmai koordinációban, csapat irányításában
  • HPLC és GC berendezések ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nagy előny: minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat, nagyobb csapatok vezetésében szerzett rutin
  • Ha laborvezetőként megállod a helyed, rövid időn belül lesz lehetőséged előrelépni minőségellenőrzési vezetői pozícióba
  • Részt vehetsz egy dinamikusan növekvő és gyorsabb tempót diktáló szervezetben, mint az átlag gyógyszeriparban
  • Alapbéreden felül cafeteria csomag üti a markod és ha Budapesten kívül van a bejelentett lakcímed, akkor albérlettámogatásra is jogosult vagy