Labortechnikus

Referencia
101-4-43211

Budapest közelében található, nemzetközi, építőiparban tevékenykedő partnerünk Labortechnikus pozícióba keresi csapatának új tagját. Az új kollégát a teljesen újonnan épülő labori környezet várja majd.

Feladataid közé tartoznak majd:

  • Anyag- és késztermék vizsgálatok a vonatkozó előírásoknak megfelelően
  • Laborba érkező minták nyilvántartása, feldolgozása
  • Mintavételi tervek betartása, karbantartása, fejlesztése
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja: a laborban az adminisztrációs adatok folyamatos nyilvántartása, értékelésre való előkészítése, továbbítása
  • A fogyó eszközök időben történő pótlása
  • A termelés nyomonkövetése és a tételtérkép vezetése
  • A laborban lévő gépek, műszerek, berendezések, eszközök rendeltetésszerű működtetése és tisztántartása, műszernaplók vezetése
Követelmények

Ami elengedhetetlen a pályázáshoz:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél már tapasztalatot labor vagy gyártási környezetben
  • Megérteted magad angolul vagy németül
  • Rugalmas, nyitott személyiség jellemez
Előnyök

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • kiemelt szerepet tölthetsz be a vállalat életében
  • az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria-val, 13 havi fizetéssel, prémiummal, bejárási támogatással és hosszú távú karrier lehetőséggel is számolhatsz