Külkereskedelmi szakértő - Ilcsi Szépítő Füvek Kft.

Referencia
1-21-40860

2. kerületben található kozmetikai partnerünk, az Ilcsi a hazai natúrkozmetikumok vezető szereplője, hazai és nemzetközi terjeszkedése érdekében megújítja csapatát. Szükségük lenne egy olyan kreatív kollégára, aki a külföldi megrendelések kezelésén és feldolgozásán túl a vállalat üzletfejlesztésében is szívesen részt venne.

Ha örömmel támogatnád a cég terjeszkedési folyamatait és kipróbálnád magad egy korántsem egyhangú pozícióban, olvasd el a részleteket és jelentkezz!

Az alábbi feladatok várnak a leendő kollégára:

  • Külföldi megrendelések tervezése, visszaigazolása, fogadása, feldolgozása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a szállítókkal
  • Együttműködés a vállalaton belüli funkciókkal
  • Közreműködés szakmai rendezvények szervezésében és lebonyolításában Magyarországon, alkalmanként külföldön
  • Külpiacok fejlesztése, partnerkapcsolatok kiépítésének támogatása
  • Részvétel üzleti tárgyalásokon külföldi partnerekkel
  • Koordinációs projektfeladatokban történő részvétel
  • Segítségnyújtás az árazásban
Követelmények
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Export szállítmányok bonyolításával kapcsolatos jártasság
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, nyitottság egy sokszínű feladatkörre
  • Előny az angolon kívül egy második idegennyelv ismerete (lengyel, német, szlovák, román)
Előnyök
  • Karácsonyi jutalom
  • Negyedéves, teljesítményarányos mozgóbér
  • Termékjuttatások
  • Sokszínű, kreatív munkakör