Közös képviselő

Referencia
1-25-40102

Ha hiszel a 21. századi, innovatív megoldásokban és szívesen használnád ezeket ingatlankezelési munkád során is, akkor partnercégünk lehetősége mindenképpen érdekes lehet számodra, hiszen tapasztalt új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

KÖZÖS KÉPVISELŐ

Feladatok, amelyek részei lesznek mindennapjaidnak:

  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a lakókkal
  • Könyvelési anyagok előkészítése a könyvelési részleg számára
  • Lakói nyilvántartások vezetése
  • Helyszíni bejárások a társasházakban
  • Takarítók, gondnokok, egyéb kivitelezők munkájának ellenőrzése
  • Közgyűlések megtartása meglévő társasházakban
  • Új társasházak akvirálása (ezen belül felmérése a házaknak, ajánlat készítése, tisztújító közgyűlésen való részvétel)
Követelmények

Te vagy a mi emberünk, ha az alábbiak igazak rád:

  • Van minimum fél év tapasztalatod társasházkelési/közös képviseleti területen;
  • Lojális vagy és hosszútávon tervezel;
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal;
  • Szeretsz rugalmas munkarendben dolgozni.
Előnyök

Amit a cég kínál cserébe:

  • Fix havi alapbér+ bónusz;
  • Rugalmas foglalkoztatási forma (akár alkalmazotti bejelentéssel, akár egyéni vállalkozóként tudsz munkát vállalni)
  • Tanulási, bizonyítási lehetőség;
  • Innovatív megoldások a munkád során;
  • Rugalmas munkaidő biztosítása;
  • Nem a teljes társasház kezelési folyamatot kell neked végezni, sok mindent levesznek a válladról, de a fennmaradó feladatokban magas minőségben számítanak rád.

Munkavégzés helye: Budapesten változó helyen, de sok időt fogsz tölteni a Buda központi részén található irodában is.