KOREAI-MAGYAR Tolmács (Tatabánya)

Referencia
1-1-40991

Mindig is közel állt hozzád az ázsiai kultúra? Szívesen dolgoznál egy nemzetközi cégnél és folyékonyan beszélsz koreaiul, magyarul, de még az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot?

Ha magadra ismertél, akkor Te lehetsz az ideális jelölt! :)

Dél-koreai partnerünk elektromos autók alkatrészeinek gyártásával foglalkozik és hozzájuk keressük KOREAI-MAGYAR tolmács kollégájukat, aki a nyelvi nehézségek határait döntené le fordítási feladatok ellátásával.

A mindennapjaid során az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A vezetők támogatása megbeszéléseken, tárgyalásokon
  • Különböző dokumentumok, levelezések fordítása
  • Koreai kollégák betanulásának, beilleszkedésének a segítése
Követelmények

Mire van szükséged, hogy sikeres legyen a pályázatod?

  • Folyékony koreai és legalább közép szintű angol nyelvtudásra
  • Nyitott személyiségre
  • Kiemelkedő kommunikációs készségre
Előnyök

Milyen előnyökkel jár a pozíció?

  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Kulcsfontosságú feladatkör betöltése
  • Nemzetközi környezet
  • Biztos hátterű, innovatív vállalat