Koordinátor

Referencia
103-1-42156

Megújuló energia szektorban tevékenykedő partnerünk back office csapata bővülni szeretne, ezért keressük új kollégájukat KOORDINÁTOR pozícióba, aki a technikus szakemberek munkáját fogja támogatni szervezési és adminisztratív oldalról.

Mik lesznek a feladataid?

  • Utazások szervezése és koordinálása (repülőjegy és hotel foglalás, autóbérlés)
  • Kiutazásokhoz kapcsolódó szerződések elkészítése, adminisztrálása, aláírási folyamat felügyelete
  • Ország specifikus regisztrációk intézése
  • Kiutazásokhoz kapcsolódó költségelszámolások befogadása és ellenőrzése
  • Tréningidőpontok foglalása és adminisztrálása
  • Munkaruha rendelés
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet (külföldi kollégákat fogsz támogatni, így szóban és írásban is használnod kell majd)
  • Szereztél már 1-2 év munkatapasztalatot multinacionális környezetben
  • Proaktívan állsz a feladatok elvégzéséhez
  • Pozitív hozzáállás jellemez
Előnyök

Amit a munkádért cserébe biztosít a cég:

  • Alapbéreden felül cafeteriával is számolhatsz
  • Korlátlan telefonhasználat és internet csomag
  • Egy barátságos, vidám csapathoz csatlakozhatsz, ahol a kollégák számíthatnak egymásra
  • Munkádat Home officeból is elláthatod (heti 2-3 nap)