Könyvelő részmunkaidő) - 4. kerület

Szerződéstípus
Részmunkaidős
Referencia
103-7-42706

Szereted az SSC-k világát, de azt kívánod, bár ne lennének annyira ledarabolva a feladatok? Napi 4 órában tudnál csak rendelkezésre állni? Ha most felcsillant a szemed, érdemes tovább görgetned mert lehet, hogy pont egymást keressük. :)

Ügyfelünk nem egy klasszikus értelemben vett SSC, a feladatok nem feladattípusokra vannak lebontva, hanem komplex cégeket kell egy-egy könyvelőnek menedzselnie.

Ezáltal sokkal összetettebb, felelősségteljesebb és érdekesebb feladatokkal lehet foglalkozni, mint például:

  • Szállítói számlák, banki pénzforgalom, házipénztár, külföldi kiküldetések könyvelése
  • Vevői folyószámlák egyeztetése
  • Kapott anyagok SAP-ban történő rögzítése
  • Adóanalitika vezetése
  • Közreműködés az éves beszámoló elkészítésében
  • Havi, negyedéves és éves zárások aktív támogatása
  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel (angol nyelven, írásban)
  • Auditok levezénylése az éves zárások során
Követelmények

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Közgazdasági végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
Előnyök

Amiért megéri jelentkezni:

  • RÉSZMUNKAIDŐBEN dolgozhatsz (napi 4 órában)
  • Nem csak egy-egy szeletét láthatod a könyvelésnek, hanem komplex feladatokkal foglalkozhatsz
  • Támogató vezetőtől tanulhatsz
  • Rugalmas munkarendet biztosítanak számodra
  • NINCS TÚLÓRA !
  • A bónusz negyedévente kerül kifizetésre