Könyvelő

Referencia
1-7-39667

A világítás technikában évszázados múlttal rendelkező partnerünk számára keresünk új munkatársat. A cég nem csak gyártja és tervezi a különböző világítási megoldásokat, hanem folyamatosan feszegetik a technológia határait is.

Milyen munkakörben csatlakozhatsz ehhez az innovatív szellemű csapathoz?

A válasz: KÖNYVELŐ

Könyvelőként a következő feladatok várnak RÁD:

  • Teljeskörű könyvelés
  • Adózási feladatok
  • A pénzügyi vezető folyamatos támogatása

Felvillanyozott a lehetőség?

Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van:

  • 2-3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • előnyt jelent a mérlegképes könyvelői végzettség és a regisztráció is
  • valamint két referencia is szükséges a sikeres pályázathoz
Előnyök
  • Versenyképes alapbér
  • Támogatják a rendszeres testmozgást, All You Can Move kártyával ;)