Könyvelési csoportvezető / Főkönyvelő - Tatabánya

Referencia
103-7-42218-1

Gyártó partnerük 5 fős könyvelői csapata élére keressük azt a KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐT akinek egyformán fontos a szakmaiság és a csapata is.

A kiválasztott jelölt az alábbi feladatokban teljesedhet ki:

  • könyvelők munkájának szakmai támogatása
  • hatóságokkal való kapcsolattartás
  • beszámolókészítés
  • hóvégi zárások elkészítése
  • féléves, éves auditok levezénylése
  • gazdasági vezető munkájának támogatása
Követelmények
  • gazdasági diploma
  • mérlegképes regisztráció
  • IFRS végzettség
  • gyártó cégnél szerzett könyvelői, főkönyvelői tapasztalat
  • magabiztos középfokú szakmai angol nyelvismeret (interjúk angolul lesznek, felettes külföldi)
  • SAP ismeret előny
Előnyök

Cafeteria: nettó 29 000 Ft/hó,

Étkezési hozzájárulás: nettó 20 000 Ft/hó

Bejárástámogatás nettó 35 Ft/km.

Letelepedési támogatás: egyszeri nettó 400.000 HUF

Albérlet támogatás: nettó 70.000 HUF 24 hónapon keresztül

Bónusz: 5-10% teljesítmény függő

Törzsidő: 9:00-15:00-ig