Konyhafőnök

Referencia
1-11-41419
Pozícióleírás megtekintése

Konyhafőnök munkatársat keresünk.

Megbízónk egy budapesti székhelyű termelő vállalat 1000 adagos főzőkonyha működtetését látja el, beleértve a dolgozók üzemi étkeztetését.

Feladatok:

  • Készletellenőrzése, áru és alapanyag rendelése
  • Az étlapok és a menüsorok megtervezése
  • Konyhai kisegítők és szakácsok koordinálása
  • A főzésben és tálalásban való részvétel
  • Hidegkonyhai ételek készítése rendezvényekre
  • A HACCP-vel, higiéniával és biztonsággal kapcsolatos előírások betartatása
Követelmények

Amit várunk:

  • Szakács végzettség
  • Legalább 3 év vendéglátásban szerzett tapasztalat
Előnyök

Munkaidő:

  • Napi 8 órás munkaidő 20 perc ebédszünettel, hétfőtől péntekig.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely és támogató csapat
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, nyugdíjpénztár hozzájárulás)
  • Egészségprogram és egészségbiztosítás
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya)

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a csapatunk legújabb tagjaként!