KKV Hitelezői Munkatárs

Referencia
1-3-43329

Van tapasztalatod vállalati hitelezésben? Jól tudod felmérni és kezelni az ügyfelek igényeit? Szereted a változatos feladatokat és az ezzel járó kihívásokat?

Komoly háttérrel rendelkező, Magyarországon elismert pénzügyi cégcsoportjába keresünk kollégát KKV hitelezői munkatárs pozícióba. Kisebb, ámde szakmailag nagyon erős csapat várja úgy csapattagját. Leendő kolléga kezeli a bejövő igényeket mikro- és kisvállalati ügyfelek esetén, támogatja a finanszírozási folyamatokat.

Milyen feladataid lesznek?

  • Értékesítés támogatása, mikro- és kisvállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Hitelezési feladatok ellátása, hitel-előterjesztés elkészítése
  • Szerződéskötéshez szükséges dokumentáció előkészítése, szerződéskötés felügyelete
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, hitelügyletek elbírálásának nyomon követése
  • Folyósításhoz kapcsolódós feladatok ellátása
  • Szükséges dokumentációk rögzítése belső rendszerekben
  • Ügyletek monitorozása, esetleges felmerülő extra ügyféligények kezelése
Követelmények
  • Gazdasági vagy pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat vállalati hitelezési vagy termékfejlesztési területen
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Ügyfélközpontú, megoldás orientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Előnyök
  • Támogató, rugalmas munkahelyi kultúra
  • Szakmailag kompetens, befogadó csapat
  • Egyéni szakmai fejlődés támogatása
  • Könnyen elérhető vezetők - lehetőség az egyéni ötletek megvalósítására
  • Munkahely-magánélet egyensúly maximális tiszteletben tartása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag