KKV Hitelellenőr

Referencia
1-3-43328

Van már tapasztalatod vállalati hitelekkel kapcsolatban? Szívesen dolgoznál egy kisebb, de szakmailag mélyen kompetens csapatban?

Komoly háttérrel rendelkező, de kisebb létszámú csapat, bővülés miatt keresi újabb csapattagját Hitelellenőr pozícióba! Vállalati finanszírozással foglalkozó Partnerünk mikro és kisvállalkozások részére biztosít forrást, finanszírozás folyamatát támogatná a leendő kolléga!

Milyen feladataid lesznek?

  • hitelezéssel kapcsolatos ügyféldokumentumok ellenőrzése
  • finanszírozással kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése
  • ügyletekhez kapcsolódó monitoring feladatok ellátása
  • ügyletekhez kapcsolódó kifizetések és befizetések nyomon követése
  • kapcsolattartás a hitelügyintéző kollégával, a hitelbíráló bizottsággal, esetenként az ügyfelekkel
Követelmények
  • Gazdasági vagy pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat vállalati hitelezési területen
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Együttműködési készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Előnyök
  • Támogató, rugalmas munkahelyi kultúra
  • Szakmailag kompetens, befogadó csapat
  • Könnyen elérhető vezetők - lehetőség az egyéni ötletek megvalósítására
  • Munkahely-magánélet egyensúly maximális tiszteletben tartása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag