Kivitelezési projekt koordinátor (villamos vagy építőmérnök)

Referencia
4-5-40100

Nemzetközi partnercégünk jelentős beruházások tervezésében és kivitelezésében jártas, pár éve már a magyarországi piacon is. Jelenleg egy sok lakásos társasház és hotel építési munkálatai vannak a kezdeti fázisban.

Az alábbi munkakörre keressük 3 új kollégájukat:

KIVITELEZÉSI PROJEKT KOORDINÁTOR

Feladataid lesznek:

  • A Project Manager jobb keze leszel és közösen fogtok az építkezés helyszínén dolgozni szorosan a generál kivitelező céggel
  • Napi és heti egyeztetéseket és helyszíni ellenőrzéseket fogsz tartani a szakterületedhez kapcsolódóan
  • A kivitelezéshez és a háttérmunkálatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése és frissen tartása
  • Szoros határidők és a tervek mentén az alvállalkozók koordinálása és számonkérése
  • Riportálási kötelezettség a külföldi anyacég felé a projekt státuszról
  • A helyszínen a munka és balesetvédelmi szabályok betartatása
Követelmények
  • Felsőfokú építész/építőmérnök vagy épület villamossági végzettség, hiszen mindkét szakágra keresünk 1-1 kollégát
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, külföldi szakmai vezetőd lesz
  • Kitartó és strapabíró személyiség és hozzáállás
  • Min.2-3 év szakmai tapasztalat hasonló kivitelezések koordinációjában, előny ha társasházak és/vagy hotelek kivitelezésében szerezted
  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony konstrukcióban keresik új kollégájukat
  • Korrekt bérezés és munkaeszközök biztosítása
  • Nagy volumenű, felelősségteljes projektekben való részvétel