Kézi csomagoló

Referencia
1-18-40855

Stabil, biztos munkahelyre vágysz? Fontos számodra a tiszta és rendezett munkakörnyezet, ahol kollegáiddal nyugodt körülmények között, akár zenére is dolgozhatsz? Akkor próbáld ki magad KÉZI CSOMAGOLÓ pozícióban gyógyászati segédeszközök gyártásával és csomagolásával foglalkozó partnerüknél.

Napi feladataid lesznek:

  • Illusztrációval ellátott csomagolási utasítás alapján egészségügyi termékek csomagolása;
  • Munkautasításban előírt ellenőrzések elvégzése;
  • Összeállított csomagok címkével, pecséttel való ellátása;
  • Csomagok számítógépen történő adminisztrálása;
  • Munkaterület rendben tartása.
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • 8 általános végzettséggel rendelkezel;
  • Három műszakos munkarendet tudod vállalni;
  • Alapfokú számítógépes ismerettel rendelkezel;
  • Pontos és precíz vagy.
Előnyök

Amit cserébe kínálunk:

  • Tapasztalati szintednek megfelelő juttatási csomag;
  • Első hónaptól bónusz (teljesítménytől és jelenléttől függően);
  • 30%-os műszakpótlék, 18-06 óra közötti időszakra;
  • Cafeteria: nettó 28.000 Ft Szép Kártyára;
  • Bejárás támogatás: vállalati buszok vagy autóval 15 Ft/km bejárási támogatás;
  • Melegkonyhás kantin;
  • Ingyenes konditerem használat;
  • Ingyeneses vagy kedvezményeses igénybe vehető sportolási lehetőségek;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Barátságos, dinamikus munkakörnyezet.