Key Account Manager

Referencia
101-23-41971

Nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünk az elektronikai iparban több szektort is képviselve nyújt forradalmi megoldásokat partnerei számára. Hozzájuk keresünk új kollégát a budapesti csapatuk részére.

Ha karriered következő lépéseként szívesen foglalkoznál magas minőséget képviselő, prémium szolgáltatásokkal Key Account Manager pozícióban, akkor ez a Te lehetőséged.

A pozíción belül legfontosabb feladataid az alábbiak lesznek:

  • meglévő partnerekkel való szoros kapcsolattartás és együttműködés
  • új potenciális partnerek felkutatása és üzleti lehetőségek azonosítása
  • együttműködés a döntéshozókkal
  • piaci lehetőségek, trendek figyelése, és az ezekhez való alkalmazkodás előmozdítása
Követelmények

Te vagy számukra az ideális jelentkező, ha:

  • rendelkezel felsőfokú műszaki/ business management / közgazdász végzettséggel
  • szereztél már tapasztalatot B2B sales tevékenységben
  • erős értékesítési attitűd jellemző rád
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
Előnyök

Amit a munkádért cserébe nyújtani tudnak:

  • egy piacvezető vállalat része lehetsz, ahol meghatározó szereped lehet a jövő építésében
  • a kiemelkedő alapbéren felül bónusz is vár rád
  • számos szakmai fejlődési lehetőség (akár nemzetközileg is)
  • rugalmas munkaidő