Készletgazda

Referencia
101-20-41930

Nemzetközi nagykereskedelmi partnerünk KÉSZLETGAZDÁT keres csapata erősítése céljából!

Feladataid lesznek:

  • készletek folyamatos monitorozása,
  • értékesítési előrejelzéseken alapuló beszállítói megrendelések kezelése,
  • beszállítókkal, gyárakkal és fuvarozási alválallkozókkal való szoros kapcsolattartás,(fuvarszervezésre külön kollégáid vannak, ez nem lesz a feladatod része),
  • információ zökkenőmentes áramoltatása partnereid, az alvállalkozók és a társosztályok részére,
  • SAP-ban történő precíz adminisztrálás.
Követelmények

Amivel befutó pályázó lehetsz:

  • közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • min. 2 éves releváns készletgazdai tapasztalattal büszkélkedhetsz,
  • angolul nem adnak el (nem kell tárgyalni, de fontos hogy nagyjából megértesd magad szóban és írásban is)
  • Excel-ben ismered és tudod használni az alapfüggvényeket.

Előnyök:

  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • SAP-val már dolgoztál.
Előnyök
  • ha rugalmas munkahelyet keresel, akkor megtaláltad!
  • törzsidő 9:00-15:00, a lényeg hogy legyenek kész a feladataid határidőre,
  • home office igény és megbeszélés szerint,
  • cafeteria,
  • tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely, de ha kocsiba pattannál, akkor 15Ft/km-el támogatják a bejárásod.