Kereskedelmi munkatárs - Provident Pénzügyi Zrt.

Referencia
106-3-42145

Partnerünk stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Háromszoros legjobb munkahely díjas és nyolcszor nyerte el a Superbrands díjat.

Tagja lehetsz egy olyan profi csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.

Rugalmas munkaidőben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyebben szervezheted. Alkalmazotti jogviszonyban dolgozhatsz náluk.

Feladataid lesznek:

  • A Társaság pénzügyi termékeinek értékesítése, a törlesztő részletek átvétele;
  • Kapcsolattartás és információ nyújtása a meglévő ügyfélkörödnek;
  • Ügyfélmegtartási, ügyfélszerzési tevékenységek;
  • Kifutott ügyfelek utógondozása
  • Vállalati applikációk kezelése.
Követelmények

Az állás a tied lehet, ha van:

  • Érettségi bizonyítványod;
  • Tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
  • Jó kommunikációs készséged;
  • Lelkesedésed és ambíciód
  • Kiváló emberismereted
  • Problémamegoldó képességed;
  • Jogosítványod
  • Képességed az önálló és a csapatmunkára

Előnyt jelent:

  • Függő vagy független biztosításközvetítő hatósági vizsga
Előnyök

Amit nyújtunk:

  • Főállásban vagy részmunkaidőben dolgozhatsz (4-6-8 órában)
  • Alapbér és eredmény alapú bónusz;
  • Céges mobiltelefont biztosítunk;
  • Munkavégzésedhez üzemanyag térítést adunk;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Rugalmas munkaidő
  • Sikerorientált, vidám csapat.