Kereskedelmi Koordinátor

Referencia
103-6-41887

Különböző orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó budapesti székhelyű Partnerünk számára keressük az új kollégát Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vevői rendelések rögzítése ügyviteli rendszerben
  • Rendelések módosítása, törlése
  • A vevőkkel és az értékesítő kollégákkal történő kommunikáció
  • Megrendelésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • Szállítási és ár információk közlése
  • Számlák, jóváírások készítése
  • Készülékek és készletek kezelése, kórházi készlet ellenőrzése
Követelmények

Ahhoz, hogy sikeres pályázó legyél szükséged lesz:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns munkatapasztalatra
  • Legalább középszintű angol nyelvtudásra
  • SAP és ERP rendszerek ismeretére
  • B kategóriás jogosítványra
Előnyök

Amit Partnerünk kínál:

  • Erős szakmai támogatás
  • Kiváló stabil vállalati kultúra és kedves, fiatalos kollégák
  • Versenyképes fizetés + bónusz lehetőség
  • Rugalmas munkaidő