Kereskedelmi asszisztens (XI. kerület)

Referencia
103-6-43209

Ortopédiai implantátumokkal foglalkozó partnerünk megbízásából keressük leendő Kereskedelmi asszisztens munkatársukat!

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Vevőkkel, partnerekkel, fuvarozókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Beérkező áruk bevételezése, raktári adminisztrációja
  • Megrendelések kezelése a belső vállalatirányítási rendszerben, a hozzájuk tartozó szállítások monitorozása
  • Számlakiállítás, egyéb adminisztrációs feladatok
  • Implantátumkészletek ellenőrzése, leltározásban, készletezésben való részvétel
  • Értékesítőkkel való szoros együttműködés
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább középfokon beszélsz és magabiztosan kommunikálsz írásban angolul
  • Minimum két év tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben
  • Rutinosan használod az SAP vagy a Business Central programokat
  • Proaktív, munkaszerető hozzáállással rendelkezel
  • Egészségügyi/kórházi területről, konszignációs raktárból szerzett tapasztalat előnyt jelent!
Előnyök

Ezeket a juttatásokat biztosítja a cég:

  • Céges telefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Teljesítmény alapú bónusz