Kazán- és vízműkezelő

Referencia
1-18-39873

Új munkatársat keres Közép - Európa egyik legnagyobb növényolajipari sajtoló üzeme Foktőre, az alábbi pozícióba:

KAZÁN- ÉS VÍZMŰKEZELŐ

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Biztosítani az üzem folyamatos és zavartalan ipari gőz és víz ellátását;
  • Kazánok (maghéj és gáz) üzemelésének felügyelete;
  • Vízkezelő rendszer felügyelete;
  • Karbantartási munkák elvégzése;
  • Hűtőtornyok üzemeltetése;
  • Hamu elszálltás felügyelete;
  • Kapcsolattartás társüzemekkel.
Követelmények

Olyan pályázók jelentkezését várjunk, akik:

  • Rendelkeznek legalább kazánkezelő (2-12 t/h közötti) képesítéssel;
  • Dolgoztak már hasonló munkakörben legalább 2 évet;
  • Rendelkeznek MS Office programokban felhasználói szintű ismerettel;
  • Vállalják a 12 órás folyamatos műszakrendet;
  • Jó fizikai állóképességgel rendlkeznek és nem okoz számukra gondot a magasban végzett munka.

Előnyt jelent:

  • Targoncás jogosítvány;
  • Kazángépész végzettség (12 t/h feletti minősítés).
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Motiváló alapbér;
  • Ezen felül negyedéves és éves bónuszok;
  • Cafeteria: nettó 23 000 Ft/hó;
  • Bejárás támogatás: nettó 15 Ft/Km + bruttó 10 Ft/km;
  • Munkarend: 12 órás folyamatos műszakok (3 nap munka - 3 nap pihenő).

Munkavégzés helye: Foktő (Bács-Kiskun megye)