Kárrendező (gépjármű üzletág)

Referencia
106-3-43096

Magyarországon stabil jelenléttel bíró, nemzetközi szinten is elismert biztosítási tanácsadó partnerünk megbízásából keresünk KÁRRENDEZŐT.

Amennyiben már van meglévő tapasztalatod gépjármű kárrendezés területén és nyitott lehetsz tudásodat nemzetközi környezetben kamatoztatni itt a lehetőség pályázni! Amennyiben akár angol nyelvtudással is rendelkezel, lehetőséged lesz fejleszteni, írásban használni azt.

Munkavállalói szerződéssel, határozatlan időre keressük az új kollégát, aki a megbízónk kiemelt ügyfelénél fogja munkakörét ellátni (lokáció: 11 kerület)

A feladatok az alábbiak szerint alakulnak:

  • Az ügyfél flottájához köthető gépjármű biztosítási káresemények teljes körű ügyintézése: levelezés, kárnyilvántartó rendszer vezetése, kapcsolattartás az érintett felekkel, adatok naprakészen tartása
  • A szerződött ügyfél képviselete a biztosítókkal szemben
  • Kapcsolattartás szakértőkkel, javítókkal/ szervizekkel
  • Adminisztrációs kötelezettségek: kárriportok készítése, adatok elemzésében való aktív részvétel
  • Szakmai egyeztetéseken való részvétel, megbízónk képviselete
Követelmények
  • Releváns szakmai háttér (minimum 1 év, melyet biztosítói környezetben, alkusz cégnél, flottakezelőnél került megszerzésre)
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtési képesség
  • Alap / középszintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag – éves bónusz, cafeteria, bérlettámogatás, rezsikorrekció, biztosítási csomagok
  • Valós szakmai fejlődési lehetőség
  • Gondosan átgondolt, felépített beillesztési folyamat a cégbe
  • Próbaidő egészét felölelő szakmai képzés
  • Szuper csoportvezető, akire valóban lehet szakmailag is támaszkodni
  • Korrekt, szakmailag felkészült, befogadó munkatársak, akik örömmel osztják meg tudásukat leendő kollégájukkal